Vypratávanie Bratislava a okolie

Vypratávanie starých domov bytov a pivníc v Bratislave

Naša sťahovacia služba v Bratislave má bohaté skúsenosti s vypratávaním a likvidáciou starého nábytku. Sme jediní v bratislavskom kraji, kto poskytuje takéto služby. Náš tím sa zaoberá nielen vypratávaním bytov či domov, ale upratuje aj komerčné priestory - kancelárie a kancelárske budovy, kde sa môže nachádzať neporiadok po predchádzajúcich nájomníkoch.

Naša práca sa nekončí pri odvoze vašich vecí, ale každý predmet sa recykluje. Dobrý pocit z toho, čo sa deje za kulisami celého procesu máte teda zaručený.  Ak by ste mali záujem nie lej o vypratávanie, ale aj o sťahovanie tak nás neváhajte kontaktovať

Sme spat v (5)

DD slash MM slash YYYY
Katarina VelkovaKatarina Velkova
06:08 25 Aug 23
Velmi spolahlivi rychli vyborna komunikacia a najlepsia cena. Odporucam!
Kristina SamkovaKristina Samkova
05:36 19 Jul 23
Kvoli 3 detom sme sa rozhodli prestahovat z trojizbaku do domu a vypratavaci M&M bratislava nam velmi pomohli ...s odvozom nabytku, neskutocnym mnozstvom veci, prepravou do noveho domu aj s vypratavanim starych veci. A po tom vsetkom si vypytali menej, ako by sme ocakavali. Velmi odporucame a dakujeme. Nech sa im dari.
Soňa PätoprstáSoňa Pätoprstá
18:13 18 Jul 23
Ďakujem M&M vypratávanie Bratislava za ich skvelú prácu a promptné konanie. Potrebovala som vypratať byt aj veľkú pivnicu po starých rodičoch. Páni boli veľmi milí, dalo sa s nimi ľahko dohodnúť na termíne, rýchlo spravili všetko, o čo som ich poprosila a starý nábytok odviezli do ola. Môžem len odporučiť 🙂
Katarína VolárikováKatarína Voláriková
10:20 11 Jul 23
S M&M mám skvelé skúsenosti, raz ma vypratávali a dvakrát sťahovali a vždy všetko prebehlo v poriadku. Bezproblémová komunikácia, po vyprataní vždy po sebe nechali poriadok, starostlivo všetko rozmontovali a preniesli bez jediného škrabanca, k tomu super cena. Myslím, že sa s tímom M&M Vypratávanie Bratislava nevidíme naposledy, prajem veľa úspechov! 🙂
FloorripperFloorripper
08:27 29 May 23
Vypratávači s M&M nám naozaj uľahčili prácu! Bolo potrebné vypratať celý dom a vyhodiť veľa starých vecí a postarať sa aj o odvoz starého nábytku. Ich tím bol naozaj skvelý, rýchly a efektívny. Dokázali to všetko vypratať bez problémov. Cena tiež velmi rozumná. Určite by som odporučil túto spoločnosť každému, kto potrebuje vypratať svoj dom alebo byt.
Jozef HertelJozef Hertel
17:08 22 Mar 23
Nedávno som využil služby m&m vypratavanie bratislava na odvoz stareho nabytku z firemných priestorov a musím povedať, že som bol ohromený ich úrovňou služieb. Od začiatku do konca boli profesionálni, zdvorilí a efektívni. Bolo skratka vidno že už majú svoj systém a tým pádom sa vypratávanie nijak nepredlžovalo. Boli ohľaduplní k prostrediu a zabezpečili, aby všetko po ukončení práce zostalo čisté. Čo je ale dôležité, ceny na majú na Bratislavu bezkonkurenčné. Rozhodne odporúčam ich služby a urťite ich zavolám znovu keď budem potrebovať.
Lukáš FrenaLukáš Frena
10:49 21 Mar 23
Chlapci s m&m Vypratavania bratislava su fakt super! Potrebovali sme vypratať celý byt, odviezť starý nábytok a urobiť poriadok. Vsetko zvladnute s perhladom! Od prvého kontaktu až po finálnu fázu vypratávania boli veľmi profesionálni. Nevedeli sme, čo všetko sa dá vyhodiť a čo nie, ale aj s tým nám boli ochotní pomôcť a vysvetliť. Cena bola najnižšia zo všetkých iných spoločností ktorým som volal. Určite ich odporúčam každému, kto hľadá spoľahlivú a kvalitnú vypratávaciu službu.
Jaroslav KostialJaroslav Kostial
14:10 17 Mar 23
Táto vypratávacia spoločnosť bola pre mňa naozaj spasiteľom! Potreboval som vypratať svoj byt pred návštevou rodiny a nemal som čas to urobiť sám. Ich tím bol naozaj úžasný a dokázal vypratať celý byt za pár hodín. Sú naozaj ochotní a flexibilní, čo som veľmi ocenil. Ich ceny sú tiež veľmi konkurencieschopné, čo je vždy plus. Som veľmi spokojný s ich službami a určite im zavolám v budúcnosti.
Matej DuriacMatej Duriac
20:58 05 Mar 23
M&M Vypratavanie Bratislava boli super. Bol som trochu nervózny, pretože som si myslel, že to bude dlhý a namáhavý proces, ale všetko išlo úplne hladko. Tím bol veľmi profesionálny a dokázal sa prispôsobiť mojim potrebám. Ich služby sú naozaj kvalitné, a to za veľmi rozumnú cenu. Môžem ich jednoznačne odporučiť každému, kto hľadá kvalitnú vypratávaciu spoločnosť v Bratislave a okolí.
js_loader

Vypratávanie kancelárií a firiem v Bratislave

Naša profesionálna čata sa postará o vypratávanie vašich kancelárií v Bratislave. Ponúkame lacné a kvalitné vypratávacie služby pre všetky typy kancelárií, či už malých alebo veľkých. Kontaktujte nás ešte dnes!

Sme tu pre vás 24 hodín denne - 7 dní v týždni (vrátane sviatkov), takže ak potrebujete pomoc ihneď, neváhajte; stačí, ak nám dáte vedieť prostredníctvom vyplnenia nezáväznej kalkulácie alebo nám zavolajte na

+421 2 3918 3377

Carton boxes with stuff in empty room. Office move concept
Dvaja vypratávači nesú gauč

Vypratávanie bytov a pivníc v Bratislave

Či už ste zdedili byt po starých rodičoch alebo len chcete "reštartovať," s nami vypratávanie bytu, alebo pivnice zvládnete ľavou zadnou. 

Sme profesionáli vo vypratávaní bytov a pivníc s dlhoročnými skúsenosťami. V starých bytoch či pivniciach sa často môžu vyskytovať nečistoty všemožného druhu. Naši odborní vypratávači s týmto rátajú a pomôžu vám sa efektívne zbaviť neporiadku. Naše služby zahŕňajú vypratanie priestoru, odvoz starého nábytku a následnú likvidáciu ďalšieho odpadu. Garantujeme Vám že vypratávanie v Bratislave nikdy nezažijete pohodlnejšie ako s nami.

Vypratávanie 24/7 - Bratislava a okolie

Naše služby ponúkame naozaj kedykoľvek ich potrebujete. Vypratávanie bytov, domov, pivníc, nábytku alebo akýchkoľvek iných priestorov vykonáme kvalitne a rýchlo. Zaujíma vás cena? Ozvite sa nám a obratom vám vypracujeme cenovú ponuku na mieru.

 

Volajte na: +421 2 3918 3377, alebo vyplňte formulár pre nezáväznú kalkuláciu.

International partners

For any US visitors here who are in need of move in move out cleaning service woodbridge nj these guys are top notch and can easy your level of stress of moving out to zero.

Jei kraustysitės į Lietuvą, Vilnių ir reikės pervežti Jūsų naujus ar išvežti senus baldus, rekomenduojame šią įmonę, kuri užsiima šiukšlių, senų baldų, statybinių atliekų išvežimu

Otvorená dodávka na vypratávanie
ZAVOLAJTE NÁM